ham

Příběh čerstvosti

Naše společnost Jihočeská masna s.r.o. vznikla 1.5.1997 jako nástupce státního podniku Jihočeský průmysl masný. Jatečný dobytek odebíráme výhradně z okolí Českých Budějovic. Jsme moderní podnik, splňující veškeré náročné podmínky pro výrobu kvalitních mas od porážky až po finální výrobek.

Spolupracujeme s

Jsme hrdí Jihočeši a nabízíme Vám jihočeské maso a výrobky z něj. Navazujeme na dlouho řeznickou tradici v Českých Budějovicích. Naše dodavatele dobře známe.

Žádné dovozové maso! Naše hovězí vyrůstá na Šumavských pastvinách u Českého Krumlova. Odebíráme od chovatelů, kteří v čisté a nepočiněné šumavské přírodě dbají na čistý život zvířat.

Vepřové je u nás původem od Veselí nad Lužnicí. Pro naše potřeby používáme unikátní druh jihočeského Mazelovského prasátka. Sami kontrolujeme kvalitu a čistotu chovů.

Jako jedniní široko daleko vybíráme vyhlášené českobudějovické sádlo. Smažit na sádle je daleko zdravější a ekologičtější, než na oleji. Sádlo jako přírodní surovina neznečišťuje naši přírodu.

Naše maso je vždy od lokálních dodavatelů a je vždy české. Kam jinam pro čerstvé maso než přímo do Masny? Naše veterinární schvalovací číslo je CZ 299 a stálý veterinární dozor je zárukou kvality.

Poctivou a kvalitní uzeninu pro nás vyrábí naše mateřská společnost Jatky Hradský v nedalekých Strakonicích. Jejich párečky, sekaná a další speciality jsou ručně vázané a vyrobené podle tradičních receptur.

Nabízíme také zvěřinové maso z vlastních chovů. Netřeba říkat, že je z jižních Čech, to je u nás jistota. Však nás vyzkoušejte. Uvidíte, že od nás Vám bude chutnat.

Kontaktujte nás

Adresa

Jihočeská masna s.r.o.
Pražská 530
370 04 České Budějovice

Tel.: 736 530 266
IČO: 251 61 814
DIČ: CZ25161814